Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Кафедра адміністративного права та адміністративного процесу і адміністративної діяльності ОВС

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

 

Із часу створення і протягом всього існування Івано-Франківська середня спеціальна школа міліції - нині Прикарпатський юридичний інститут ЛьвДУВС - здійснює підготовку фахівців для адміністративної служби міліції, зокрема дільничних інспекторів міліції. Саме тому кафедра адміністративного права та адміністративного процесу і адміністративної діяльності ОВС є провідною у структурі інституту.

До 1981р. в Івано-Франківській середній спеціальній школі міліції МВС СРСР кафедри адміністративної діяльності як окремої структурної одиниці не існувало, а предмети "Адміністративне право" та " Адміністративна діяльність" читались на циклі спеціальних дисциплін.

У жовтні 1981р. в результаті реорганізації на базі циклу спеціальних дисциплін були утворені цикли адміністративного права (пізніше перейменований на цикл адміністративної діяльності ОВС) та оперативно-розшукової діяльності.

Першим начальником циклу адміністративної діяльності ОВС був підполковник міліції Руденко Е.Я., а з 1.08.1983р. до 1998 р. його очолював полковник міліції Дроздов В.І. На той час на циклі працювали викладачі підполковник міліції Журавльов В.К., підполковник міліції Фролов М.І., майори міліції Михайленко О.К., Бойко М.М., капітан міліції Нелідічев О.В.

З липня 1988 по лютий 1989р. всі викладачі циклу брали участь в охороні громадського порядку під час ліквідації наслідків землетрусу у Вірменії. За добросовісне відношення до виконання службових обов’язків при ліквідації наслідків землетрусу викладач циклу майор міліції Кідрук Ю.В. нагороджений медаллю "За відвагу", а з липня 1998р. він очолив цикл.

В червні 2000р. на посаду начальника створеної кафедри адміністративно-правових дисциплін призначено полковника міліції Долішнього Г.П., який до цього здійснював керівництво відділу ДІМ УМВС України в Івано-Франківській області.

Внаслідок реорганізації у грудні 2004р. із кафедри АПД було утворено дві кафедри: адміністративної діяльності ОВС, яку очолив Долішний Г.П. і кафедру адміністративного права та адміністративного процесу і її керівником призначено майора міліції Зінича В.М., якого змінила кандидат юридичних наук полковник міліції Француз Т.І.

2 квітня 2005р. кафедру очолив кандидат юридичних наук, підполковник міліції Фелик В.І.

Викладацький склад циклу, а пізніше кафедри постійно змінювався. Тут працювали підполковники міліції Журавльов В.К., Михайленко О.К., Бойко М.М., капітан міліції Нелідічев О.В., кандидат юридичних наук полковник міліції Фролов М.І., майор міліції Бойцан М.В., підполковники міліції Босіс Б.Б., Гуцуляк В.І., Левицький В.А., Сокирко М.М., Срібний О.С., які звільнені на пенсію за вислугою років.

На даний час кафедру адміністративного права та адміністративного процесу і адміністративної діяльності ОВС очолює кандидат юридичних наук, підполковник міліції Дроздова І.В.

E-mail: policedrozdova@mail.ru

Додати в закладки

share

Оголошення

насосы taifu в самаре цена . Пробка wicanders купить по низкой цене москва wicanders настенная пробка купить в москве. . https://toysforboysandgirls.ru волшебные Слаймы лизуны.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань