Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Кафедра кримінального процесу та криміналістики

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

У 2003 році кафедри кримінального процесу, кримінального права та кримінології та кафедру криміналістики і спецтехніки було реформовано у кафедру кримінального процесу і криміналістики. Окремо було створено кафедри кримінального права і кримінології та спеціальної техніки і ОРД. В.о. начальника, а згодом начальником кафедри було призначено підполковника міліції Королишина І.М. Склад кафедри налічував 7 чоловік. Предметну секцію з криміналістики очолював старший викладач, підполковник міліції   Тимчишин М.М., до складу якої входили викладачі та начальник кабінету Макойда В.С. Предметну секцію з кримінального процесу очолював майор міліції, старший викладач Савченко В.А., до складу якої входили доцент, кандидат юридичних наук Благодир С.М., викладач, підполковник міліції Яремин Г.М., викладач, майор міліції Фатєєва Н.В. Окрім того, викладання дисциплін з медичного спрямування було покладено на начальника медичної частини Чоповського І.М. У грудні 2005 було призначено Савченка В.А. За цей час кафедра поповнилась новими викладачами: капітаном міліції Тимчишиним А.М., майором міліції Равлюком І.І., лейтенантом міліції Федорів Х.М., Благодир А.А., які проводять заняття з кримінального процесу, дізнання та криміналістики. 

Додати в закладки

share

Оголошення

Вакансии сварщика в Литве Работа сварщиком в Литве www.eurojob.lt.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань