Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Новини

Команда ветеранів міліцейського інституту виграла волейбольний турнір, присвячений пам’яті їхніх колег

 

 

На вимпелі, виготовленому до цих змагань, - портрети полковників міліції Володимира Дроздова, Едуарда Ковальчука, Олександра Назарова та Леоніда Норіна і підполковника міліції Олексія Колосовського, котрі залишилися в пам’яті своїх колег і вихованців не тільки як висококваліфіковані педагоги та вірні службовому обов’язку офіцери, а й вправні волейболісти, члени збірної команди тодішньої школи міліції. Як і торік, вшанувати їх пам’ять участю в турнірі зголосилися п’ять команд - викладачів і ветеранів інституту, а також ветеранські збірні обласного УМВС, управління Державного департаменту з питань виконання покарань та Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

 

«Такі турніри, в першу чергу, виконують функцію виховання підростаючого покоління, - cказав на відкритті турніру начальник Прикарпатського юридичного інституту кандидат юридичних наук, доцент, полковник міліції Мирослав Бучко. - Якщо ми своїм прикладом покажемо, як вшановуємо пам’ять наших ветеранів, то курсанти, а в майбутньому - офіцери міліції, підтримуватимуть традиції навчального закладу, будуть гордитися, що навчалися саме в нашому інституті».

На відкритті турніру також виступили полковник міліції у відставці Василь Сопків, син колишнього помічника начальника Івано-Франківської спеціальної середньої школи міліції Колосовський. Курсанти поклали вінки на могили викладачів. Самі ж змагання пройшли в дуже напруженій боротьбі. І вік волейболістів не став цьому перешкодою. Ветерани самовіддано боролися за кожен м’яч, кожне очко. У підсумку до фіналу вийшли команди ветеранів навчального закладу та коледжу фізичного виховання, яку очолював колишній курсовий командир Івано-Франківської спеціальної середньої школи міліції Ярослав Турковський.

 

Старші за своїх суперників відставні правоохоронці перемогли у двох партіях. У матчі за третє місце команда викладачів міліцейського інституту була сильнішою від ветеранів обласного управління внутрішніх справ, торішнього переможця турніру.

 

69-річний полковник міліції у відставці Володимир Грінченко, якого відзначили грамотою як найстаршого учасника турніру, зауважив, що такі змагання додають ветеранам життєвого тонусу, є чудовою нагодою зібратися разом, поспілкуватися, згадати роки роботи в навчальному закладі. «Ветерани вдячні керівництву інституту за підтримку та сприяння в організації змагання, яке має дуже великий виховний вплив як на працівників навчального закладу, так і курсантів», - Володимир Грінченко.

За словами начальника Прикарпатського юридичного інституту полковника міліції Мирослава Бучка, з волейбольного турніру серед ветеранів розпочалася низка заходів, присвячених Дню міліції України. До професійного свята у міліцейському інституті відбудуться Міжнародна науково-практична конференція, традиційний конкурс творчих робіт курсантів «Моя професія - правоохоронець», День відкритих дверей та урочистості з участю делегацій поліцейських навчальних закладів із Республіки Польщі та Молдови.   

 

Додати в закладки

share

Оголошення

Отличные цены. Фурункул На Глазу Лечение Индивидуальный подход.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань