Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Новини

Дільничних і курсантів учили протидіяти насильству в сім’ї

 

«Це пілотний проект, який проходить за підтримки Програми розвитку ООН, і він спрямований на вдосконалення знань дільничними інспекторами міліції правової та психологічної бази, - розповіла Наталія Чаплинська, тренер ПРООН. - Ми навчаємо їх, як поводитися з насильниками та жертвами, іншими учасниками домашнього насильства.

 

Прикро говорити, але в українських сім’ях відбувається «тиха війна». Люди потерпають від побоїв, знущань, морального приниження, сексуальних домагань, різного роду обмежень - навіть у спілкуванні. Тож потрібно більше доводити до населення, що така проблема існує. Кривдник інколи не розуміє, що він порушує закон, а жертва навіть не усвідомлює, що її принизили, над нею познущалися, і те, що є закон, який її може захистити.

Інше завдання, яке перед собою ставимо, - навчити дільничних інспекторів міліції взаємодіяти з усіма державними структурами щодо захисту жертви, допомогти змінити поведінку кривдника».

«На сімейний виклик дільничний виїжджає першим, - каже юрист із Луцька Віктор Вальчук. - Він повинен оцінити ситуацію в сім’ї, якщо є постраждалі, - надати медичну допомогу жертві. Такі тренінги проводяться для того, щоб дільничні дізналися про якомога більше індикаторів, за якими вони можуть визначити стан жертви, кривдника, дітей. Законодавством чітко розписано, в який термін вони мають повідомити про факт насильства в сім’ї інші служби: кримінальну міліцію у справах дітей, службу у справах дітей міськвиконкому чи райдержадміністрації, які повинні надалі продовжити цю роботу».

Старший дільничний інспектор Івано-Франківського МВ УМВС майор міліції Світлана Кушнір за десять років роботи не раз стикалася з таким явищем як насильство в сім’ї: «Скажімо, чоловік часто випиває, приходить додому напідпитку. Можливо, він не б’є дружину, але так психологічно, морально її принижує, що від цього страждає не тільки жінка, а й діти. Я зустрічалася з такою ситуацією, коли при появі нетверезого батька його дитину починало трусити, навіть з’являлася на тілі висипка. Ось до чого призводили постійні скандали, сварки в цій сім’ї. Тому, на мою думку, цю проблему потрібно виносити на широкий загал, бо від цього найбільше страждають діти. Коли вони виростають, створюють свої сім’ї, то нерідко копіюють поведінку батьків. Мовляв, це є нормою. Так робив тато, так можна й мені чинити».

 

Додати в закладки

share

Оголошення

+1 трейнер Wizardry 8

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань