Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Музей Історії Прикарпатського Юридичного Інституту Львівського Державного Університету Внутрішніх Справ

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

Формування фонду музею та збір експонатів був розпочатий за наказом першого начальника Станіславської ССШМ  МВС  СРСР Мурашка Й.Ю., від 13.02.1957р. на виконання наказу НКВС СРСР №544 від 25.08.1939р.
ФОТО 1.jpg

З 1957р. ведеться історичний формуляр та літерна справа нашого навчального закладу. Вперше «Кімната історії школи міліції » була оформлена до    20-ти річного  ювілею навчального закладу  у 1976р. під керівництвом заступника начальника школи з політичної частини підпол-ковника міліції Кліпіча М.В., за сприянням з боку начальника школи Страмілова М.Й.

Слідуючим етапом становлення музею було оформлення музейних експозицій присвячених 30-ти річчю з дня заснування навчального закладу  у 1976р. , на другому поверсі навчального корпусу №2.

На стендах та в вітринах музейної експозиції було відображено головні моменти 30-ти річного шляху навчального закладу, в перше було створено стенд «Наші ветерани учасники великої вітчизняної війни», та стенд присвячений геройським вчинкам випускників школи в мирний час. Експозиція музею була створена під керівництвом : Соловйова В.В., Воробйова С.В., Грінченко В.А., безпосередніми виконавцями по збору інформації та формуванню стендів були: Хруслов Б.Г., Тіхонськой Є.Ф., Сутягін В.В., Тєлєгін М.О., та інші співробітники політ частини, циклу соціально-економічних дисциплін  та інші члени ради ветеранів школи.

Музей історії нашого навчального закладу в сучасному вигляді  було створено до 45-ти річчя з дня заснування в період з 1999р. по 2001р.

Експозиція першого залу музею присв’ячена святкуванню 50-ти річчя навчального закладу  де виставлені вітання колективу ПЮІ ЛьвДУВС , від міністра внутрішніх справ Луценка Ю.В., заступників міністра, керівників базових УВС, подарунки, сувеніри, від почесних гостей, сусідніх держав, Білоруської республіки, Польської  республіки, Прибалтійських  країн.
SDC10872.JPGSDC10893.jpgSDC10871.JPG

 

 

 

 

 У фондах музею зібрана велика кількість  документів, фотодокументів, матеріалів пов’язаних з діяльністю навчального  закладу. Зібрана велика колекція форменого одягу співробітників міліції, НКВС , МВС  СРСР та МВС України періоду 40-х – 2000-х років ХХ ст. та початку ХХІст.,а також нагород та відзнак міліції.SDC10886.JPGSDC10878.JPG

 

 

 

SDC10873.JPGSDC10880.JPGЗібрані матеріали та оформлені стенди, вітрини присвячені діяльності міліції Прикарпаття, стенд «Вони очолювали Прикарпатську міліцію». У вітринах виставлені документи особисті речі начальників ОВС, комісарів міліції 3-го рангу, Владімірова М.І., Забіяки Г.Ю., Генералів-майорів міліції: Акіменка І.В. Керницького Б.А., Попова В.І., Панькова М.Д., та інших.
SDC10903.jpg

Окремий зал музею присвячений експозиції матеріалів та документів яка відображає усі напрямки діяльності нашого навчального закладу за пів століття. У вітринах музею виставлені оригінали: Постанови Президії Верховної Ради Української РСР від 14.04.1964р. «Про вручення прапора міліції», та грамота МВС України від 20.10.2001р. «Про вручення прапору Прикарпатської філії НАВСУ», а також такі документи як: Наказ МВС України  №295 від 17.03.2004р. «Про створення Прикарпатського Юридичного Інституту МВС».
SDC10894.JPGSDC10887.JPG

 

 

 

Оформлена вітрина де виставлені нагороди Івано-Франківської ССШМ МВС  СРСР які  отримані від МВС СРСР, МВС УРСР та Центрального комітету компартії Арменії  та Верховної Ради Арменської РСР за несення бездоганної служби  по охороні громадського порядку під час «Олімпіади 80» та «Ігор Доброї Волі» в Москві у 1980р.,1986р., та охорону правопорядку при ліквідації наслідків землетрусу у Вірменії 1989р.
Запасниках музею зібрана велика кількість документів та особистих речей бувших керівників та ветеранів навчального закладу. В окремому залі виставлині  у вітринах особисті документи, фотодокументи , нагороди, речи: Мурашко Й.Ю., Копейника К.О., Страмілова М.Й., Савченка О.М., Васюренка В.Г., Бучка М.Б., Керницького Б.А., Сворака С.Д., Рахівського Ю.В., Дроздова В.І., Ширяєва А.Р., Кузнєцова О.М., Колосовського О.М., Журавльова М.К., Грінченко В.А., Харченко І.Г., Петришина М.С., Королишина І.М., Силяви М.Г.,  Ярошевича К.О., та багатьох інших…

SDC10897.JPGВ музеї оформлені стенди присвячені ветеранам  навчального закладу  учасникам Великої Вітчизняної війни, присвячені генералам міліції яки працювали і навчалися в нашому навчальному закладі. Стенди курсантам які нагороджені за героїзм підчас Авганської війни, та нагороджені за відвагу при ліквідації наслідків землетрусу.
Окремий розділ музею присвячений діяльності навчального закладу у сучасний період. Зібрана велика колекція наукових праць викладачів і керівників ПЮІ ЛьвДУВС, в колекції є праці: докторів юридичних  наук, Фріса П.Л., Шутака І.Й., докторів історичних наук: Андрухіва І.О., Нагорняка М.М., професорів: Сворака С.Д., Ларіонової В.К., кандидатів наук: Слободяна Я.І., Соловія Я.І., Француз Т.І., Грецкевича С.Г., Бойчука В.М., Лущака А.Р., та багатьох  інших.
SDC10905.JPG
SDC10885.JPGВ музеї проводяться заходи по патріотичному вихованню курсантів, студентів юридичного факультету, слухачів заочної форми навчання. Організуються  зустрічі з ветеранами  ОВС та ветеранами інституту, проводяться  екскурсії. На базі музею організовується профорієнтаційна  робота з школярами та цивільною молодю
м. Івано-Франківська та області, читаються лекції з історії утворення та розвитку Прикарпатського юридичного інституту   та історії міліції Прикарпаття. В музеї проводяться зустрічі з випускниками,  екскурсії з історії міліції Прикарпаття  для співробітників ОВС, зустрічі з делегаціями з інших навчальних закладів та регіонів України.
ІВПЛІ6ЛІНЧР.jpgфото fzn 036.jpg

Безпосередню  участь  в зборі музейних експонатів, підготовці матеріалів до експозиції і оформлені музею приймав і приймає участь полковник міліції у відставці Старостін В.А., який з 1999р. по теперішній час є  керівником музею на громадських засадах.

Запрошуємо відвідати наш музей в зручний для вас  час.

Додати в закладки

share

Оголошення


30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань