Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, 0 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 1 гість.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

СТОРІНКИ ЖИТТЯ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРИКАРПАТСЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ ЛЬВІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

Ветеранську організацію Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ створено 17 березня 2004 р. Положення про її діяльність узгоджено та зареєстровано у відділі державної реєстрації виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 9 листопада 2004 р.,  №50. Відповідно до нього це – громадська організація, створена  ветеранами інституту з метою виховання майбутніх співробітників ОВС, а також покращення соціальних та інших інтересів.

З 12.04.2007 р. Раду ветеранської організації очолює Григорій Петрович Долішний, який пройшов шлях від дільничного інспектора міліції до керівника служби обласного УМВС, тривалий час працював заступником начальника Івано-Франківського МВ та начальником міського відділу міліції, очолював кафедру в інституті, а зараз старший викладач кафедри АП та АП і АД ОВС, полковник міліції у відставці.


Станом на 1 жовтня 2010 р. ветеранська організація нараховує 97 пенсіонерів, з яких 45 є ветеранами ОВС. Серед них 5 учасників Великої Вітчизняної війни (Кузнєцов О.М., Тєлєгін М.О., Ширяєв О.Ф., Шелудченко С.О., Іщенко Л.А.), 2 – бойових дій в Афганістані (Васюренко В.Т., Савченко О.М.), 2 – бойових дій у Чехословаччині (Гаврин В.М. і Головко Б.В.), 1 – у Косово (Липовський Б.В.), 5 ліквідаторів аварії на ЧАЕС (Яценюк Я.М., Федюк Я.М., Балацко Д.С., Лісовий Ю.В., Ковалик В.В.).
Вони є частими гостями навчального закладу:

На фото колишній начальник Прикарпатської філії НАВС України, учасник  бойових  дій  в  Афганістані  Васюренко  В.Т. (у центрі), його заступник Грінченко В.А. (зліва) та професор кафедри кримінального права та кримінології Фріс П.Л. обговорюють сьогоднішні проблеми інституту.
Напередодні Дня захисника Вітчизни, Дня Перемоги та інших свят ветерани постійно в колі викладачів та курсантів. Їм є про що розповісти та поділитися спогадами.

На території навчального закладу виготовлено стенд із поздоровленнями пенсіонерів і ветеранів із Днем їх народження. Крім того, вітальні листівки за підписами керівництва навчального закладу та ветеранської організації особисто вручаються кожному імениннику.
Особлива увага приділяється ювілярам.
В кінці травня цього року своє 85-річчя відзначав ветеран війни та ОВС Олександр Ширяєв. Тож привітати його прибули начальник інституту полковник міліції Мирослав Богданович Бучко і голова ветеранської організації полковник міліції у відставці Григорій Петрович Долішний.

На початку листопада 2009 року офіційно привітали з 95 річчям старійшину ветеранської організації Прикарпатського юридичного інституту    полковника міліції у відставці Олександра Кузнецова.
А перед цим, за участю ветеранів, в навчальному закладі організовано святкування 90-річчя ветерана  ОВС полковника міліції у відставці Олександра Миколайовича Тєлегіна.
Уже традиційними стали зустрічі-змагання пенсіонерів-ветеранів із діючими працівниками навчального закладу, УМВС України в області, управління СБУ в Івано-Франківській області та інших правоохоронних органів.
Напередодні професійного свята – Дня міліції України – було організовано волейбольний турнір, присвячений пам’яті викладачів, котрі за життя були палкими прихильниками цього виду спорту: Володимира Дроздова, Едуарда Ковальчука, Олександра Назарова та Леоніда Норіна (нижче фото на згадку).
 Як відмічалось у обласній газеті «Версії. Факти», змагання пройшли в дуже напруженій боротьбі. І вік волейболістів не став перешкодою. Ветерани самовіддано боролися за кожен м’яч.

А напередодні Дня захисника Вітчизни ветерани Прикарпатського юридичного інституту визначили з-поміж себе   найвлучніших стрільців.
У міліцейському навчальному закладі стрілецький спорт здавна в пошані і сьогодні ветерани можуть «дати фору» на вогневому рубежі не одному нинішньому офіцеру. Це вони продемонстрували на чергових змаганнях.

 

 

       У більшості учасників кулі лягли в центр мішені, результати були дуже щільними, тому призерів доводилося визначати за кількістю «десяток». Найбільше очок, 46  із п’ятдесяти, виявилось у кандидата у майстри спорту Бориса Хруслова. Друге і  третє  місця  посіли Леонід Мешалов та Дмитро Балацко.


Сьогодні ветерани закладу активно залучаються до навчально-виховного процесу, передають свій практичний досвід навчання курсантів молодим викладачам. Зокрема, 13 працюють на постійній основі на викладацькій роботі: Долішний Г.П., Королишин. І.М., Ковалик В.В., Гелемей О.В., Француз Т.І., Кідрук Ю.В., Кицмен І.М., Гагаловський П.А., Іванюк З.С. , Луцишин В.М., Редько А.Г, Дудка В.В, Кравців В.Й.; 1 - Благодир С.М. є деканом юридичного факультету; 3 займаються господарськими питаннями інституту (Астахов О.С., Липовський Б.В., Веселов С.О.).

 


Ветерани навчального закладу Васюренко В.Т., Хруслов Б.Г., Харченко І.Г., Лісовий Ю.В.  систематично залучаються до проведення лекцій та інших заходів виховного характеру з курсантами і викладачами. Голинський І.М. активно працює над висвітленням проблем діяльності інституту  в журналі “Міліція України”, газетах “Іменем Закону”, “Курсантський вісник” та “Міліція Прикарпаття”, а Березовський М.Й. – над поліпшенням міжнародних зв`язків навчального закладу. При цьому обидва обіймають вільнонаймані посади.


У кінці 2007 року в Івано-Франківському видавництві “Місто-НВ” побачила світ книга, яку створили у співавторстві  Михайло Березовський та Ігор Голинський під назвою “Слідами дикого звіра”, про розкриття міліцією найбільш резонансних злочинів на Прикарпатті за останні десятиліття.
За ініціативою ветеранської організації та сприяння керівництва навчального закладу створено музей Прикарпатського юридичного інституту, на світлинах якого пропагуються позитивні форми навчально-виховної роботи з часу його заснування.

Гордістю  навчального закладу є духовий оркестр, без якого не обходиться жодне свято та урочистості. Більше 20 років його очолює ветеран ОВС Геців Я.С.

Не так давно колектив отримав запрошення від дирекції міжнародного музично-фольклорного фестивалю  «Запах лаванди», який проводився в провінції Прованс у Франції, де справив досить хороші враження на учасників та організаторів.

 

Голова ветеранської організації
полковник міліції  у відставці                                    Григорій Долішний

Додати в закладки

share

Оголошення

Обзор газового гриля broil king.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань