Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Навчально-методичний відділ

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

Провідним напрямком діяльності науково-педагогічного колективу навчального закладу завжди був навчальний процес, а організаційним центром - навчальний відділ. У різні роки його очолювали полковники міліції В.А. Руденко, І.П. Підпоркін, Г.В. Акаєвич, О.І. Костяркін, підполковник міліції В.Г. Князєв, незмінним керівником відділу протягом 15-ти років був полковник міліції В.А. Грінченко, а його заступниками - підполковники міліції І.М. Кецмен та Б.П. Ганьба. Вони були здібними організаторами, талановитими викладачами, відданими своїй справі, й залишили добрі спогади та передали досвід прийдешнім поколінням викладачів і організаторів навчального процесу.

Головну увагу завжди приділяли формуванню педагогічного колективу, його постійному професійному зростанню, вдосконаленню педагогічної майстерності. Розробляли тексти лекцій, готували методичні матеріали, безперервно йшов творчий пошук нових форм та методів викладання, що сприяло підвищенню рівня підготовки висококваліфікованих спеціалістів для органів внутрішніх справ. Організовували чітку систему підвищення педагогічної майстерності викладачів. Зокрема в середині 80-х років було започатковано підготовку педагогічного складу в "Школі молодого викладача", яка продовжує діяти й сьогодні. Молоді викладачі знайомляться з новітніми методиками проведення різноманітних форм занять, сучасними педагогічними й інформаційними технологіями, методами використання їх у навчальному процесі. Для науково-педагогічного складу щомісяця проводять заняття в системі методичного семінару підвищення педагогічної майстерності викладачів, діє "Кабінет педагогічної майстерності".

За час існування навчального закладу його викладачі неодноразово брали участь у роботі інспекторських комісій Міністерств внутрішніх справ СРСР та незалежної України з перевірки діяльності інших відомчих навчальних закладів. У середині 80-х років було проведено цікавий експеримент з обміну викладачами між навчальними закладами протягом місяця, а на базі Івано-Франківської ССШМ МВС СРСР було проведено Всесоюзну науково-практичну конференцію з питань підготовки дільничних інспекторів міліції.

З метою максимального наближення теорії та практики навчальний відділ у співпраці з кафедрами вносить суттєві зміни до навчальних планів, програм організації практичного навчання, оперативно-тактичних навчань, розробляє графіки залучення практичних працівників органів внутрішніх справ до проведення занять з курсантами на базі підрозділів ОВС.

  Сьогодні діяльність навчально-методичного відділу Прикарпатського юридич­ного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ спрямова­на на вдосконалення та підвищення якості навчально-виховного процесу й поглиблення практичної спрямованості підготовки фахівців; організацію, планування та провадження навчально-виховного процесу з усіх форм навчання; організацію підготовки навчально-методичного забезпечення освітньої діяльності і створення належних умов для успішного оволодіння курсантами, слухачами та студентами системою знань і вмінь у галузі права, підготовки їх до професійної діяльності в сфері охорони громадського порядку. Підрозділ також здійснює контроль за ухваленими рішеннями з питань організації та забезпечення навчально-виховного процесу.

  Керівником навчально-методичного відділу інституту є підполковник міліції Ярослав Ярославович Никорак, заступником - майор міліції Віктор Іванович Савченко. Старшим викладачем-методистом працює старший лейтенант міліції Ірина Романівна Cуддя, викладачем-методистом - майор міліції Галина Володимирівна Семенюк, методистом - Оксана Михайлівна Клюба, на посаді інспектора - Ірина Ігорівна Журова, старшим інженером-програмістом - старший лейтенант міліції Богдан Володимирович Матійчук, інженером-програмістом - Тарас Дмитрович Мотущук.

Додати в закладки

share

Оголошення


30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань