Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Працівники кафедри адміністративного права та адміністративного процесу і адміністративної діяльності ОВС ПЮІ ЛьвДУВС

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

Начальник кафедри - кандидат юридичних наук з 2010 року, підполковник міліції Дроздова Інна Вікторівна. Захистила дисертаційне дослідження на тему: «МВС України як суб’єкт надання адміністративних послуг». Автор 44 наукових та навчально-методичних праць, з яких 6 фахових наукових статей, 17 навчально-методичних матеріалів, в т.ч. 5 посібників отримали гриф МВС; 1 посібник, виданий у співавторстві, отримав 3 місце у номінації "Навчально-методичне видання" у конкурсі на краще видання в системі МВС України. 


Заступник начальника кафедри, кандидат юридичних наук з 2008 року, майор міліції Слубський Iгор Йосипович. Захистив дисертаційне дослідження на тему: „Адміністративна відповідальність юридичних осіб". Автор 15 наукових та навчально-методичних праць, з яких 6 фахових наукових статей, 17 навчально-методичних матеріалів, в т.ч. 1 посібник з грифом МОН, 1 з грифом МВС.


Професор кафедри - кандидат юридичних наук з 2002 року, доцент Француз Тетяна Іванівна. Захистила дисертаційне дослідження на тему: „Політико-правові аспекти становлення і розвитку судової влади у незалежній Україні". Автор більше 30 наукових праць. За сумлінну працю неодноразово заохочувалась правами Міністра внутрішніх справ України.


Доцент кафедри - кандидат юридичних наук з 1996 року Кідрук Юрій Володимирович. Захистив дисертаційне дослідження на тему :„Проблеми створення та діяльності місцевої міліції в Україні (адміністративно-правові та організаційні аспекти). Автор 15 наукових праць.


Доцент кафедри - кандидат історичних наук з 1996 року підполковник міліції Безносюк Олег Петрович. Захистив у 2008 році дисертацію на тему:„Діяльність воєнізованих громадських формувань з охорони порядку в структурі ОВС на теренах західних областей України 1944-1954 р.р.". Автор 22 наукових та навчально-методичних праць, з яких 5 фахових наукових статей, монографії у співавтрстві, 13 навчально-методичних матеріалів, в т.ч. 1 посібник з грифом МОН, 3 з грифом МВС.


Старший викладач кафедри - Остафійчук Мирослав Михайлович. Працює над написанням дисертаційного дослідження на тему: „Підстави припинення службово-трудових правовідносин працівників ОВС". Автор 23 наукових та навчально-методичних праць, з яких 6 фахових наукових статей, 6  навчально-методичних праць, з яких 1 посібник з грифом МВС. 


Старший викладач кафедри - магістр, майор міліції Шимко Тарас Вікторович. Працює над написанням дисертаційного дослідження на тему: „Кримінально-правова охорона кримінального судочинства". Автор 12 наукових та навчально-методичних праць,. з яких 2  посібники з грифом МВС.


Старший викладач кафедри - Долішний Григорій Петрович. Ветеран ОВС, голова ветеранської організації інституту. Автор 12 наукових та навчально-методичних праць,. з яких 2  посібники з грифом МВС.


Викладач кафедри - майор міліції Пасєка Володимир Петрович. Працює над написанням дисертаційного дослідження на тему: "Теоретико-методологічні засади дослідження внутрішнього озброєного конфлікту".

Автор 10 наукових та навчально-методичних праць, з яких 3 фахових наукові статті, 1  посібник з грифом МВС.


Викладач кафедри - магістр Підручна Мар’яна Степанівна. Працює над закріпленням теми дисертаційного дослідження.

Викладач кафедри -магістр, майор міліції Іванцов Павло Євгенович. Працює над написанням дисертаційного дослідження на тему: "Адміністративна діяльність ОВС як один з аспектів службово-бойової діяльності".

Автор 7 наукових та навчально-методичних праць.

 


Викладач кафедри - Тужеляк Наталія Миколаївна.

Працює над написанням дисертаційного дослідження на тему: „Агресивність як детермінанта насильницької злочинної поведінки". Автор 7 наукових праць.

Додати в закладки

share

Оголошення

Похожих на databet88.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань