Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Працівники кафедри організації та контролю за безпекою дорожнього руху

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

Начальник кафедри, кандидат фізико-математичних наук, підполковник міліції


ГРИГОРИШИН Олександр Миколайович

 

В 1994 році закінчив Чернівецькій державний університет ім. Ю.Федьковича за спеціальністю „Радіотехніка", у 2009 році - Прикарпатський юридичний інститут ЛьвДУВС за спеціальністю „Правоохоронна діяльність".

У листопаді 2003 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук.

За період науково-педагогічної діяльності підготував і опублікував понад 20 наукових праць в галузі фізичної електроніки.

В органах внутрішніх справ з вересня 1994 року. В період з 1994 по 2004 рік службу проходив у Чернівецькому училищі професійної підготовки працівників міліції. У 2007 році очолив кафедру організації та контролю за безпекою дорожнього руху.

Телефон: 8-050-586-26-09

e-mail: grygoryshyn@gmail.ua

Професор кафедри кандидат технічних наук полковник міліції у відставці 

СОЧАВСЬКИЙ Зіновій Олексійович

 

З 1967 по 1973 р. працював на посадах інженера, начальника відділу експлуатації автотранспорту, заступника керуючого авто-тресту Мінпромбуду, начальника служби без-пеки руху, заступника начальника автоуправ-ління Міністерства автомобільного транспорту. 

З 1973 по 1996 рік перебував на службі в ОВС.

Працюючи в органах внутрішніх справ на керівних посадах УМВС Івано-Франківської, Мурманської, Луганської областей та м. Ташкента отримав великий досвід роботи з особовим складом служби ДАІ та громадської безпеки. З квітня 2005 по лютий 2007 року очолював громадську організацію ветеранів та пенсіонерів автомобільної інспекції Івано-Франківської області „Зелена хвиля". З 2007 року - професор кафедри організації та контролю за безпекою дорожнього руху.Доцент кафедри кандидат хімічних наук, капітан міліції

ГАЛЮК Оксана Володимирівна

 

У 2002 році закінчила Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника за спеціальністю „Хімія", освітньо-кваліфікацій-ний рівень - „магістр".

З 2002 по 2008 роки - викладач Івано-Франківського державного коледжу техно-логій та бізнесу.

У березні 2008 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю „Хімія твердого тіла".

В органах внутрішніх справ з жовтня 2008 року на посаді доцента кафедри організації та контролю за безпекою дорожнього руху.

Старший викладач кафедри майор міліції

ГАВРИЛЕНКО Олександр Григорович

У 1994 році закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю „Технологія машинобудування", у 2001 році - Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю „Правознавство".

В органах внутрішніх справ з вересня  1994 року. На посаді старшого викладача кафедри організації та контролю за безпекою дорожнього руху з 11.02.2008. 

Викладач кафедри

ГАНУЩАК Олег Іванович

У 1986 році закінчив Тернопільський педагогічний інститут за спеціальністю „Вчитель загально-технічних дисциплін".

З 1990 по 2002 рік - директор Міжшкільного навчально-виробничого комбінату. З 2002 року на посаді викладача автомобільної підготовки Прикарпатського юридичного інституту ЛьвДУВС. 


Доцент кафедри, кандидат економічних наук, підполковник міліції

АНДРЕЙЧУК Уляна Володимирівна

У 1995 році закінчила Львівський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю „Економіка підприємств". У 1998 році - аспірантуру цього навчального закладу. У 1999 році захистила дисертацію у Київському національному економічному університеті на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. У 2009 році присвоєно вчене звання „доцента".   В ОВС з вересня 2000 року на посадах старшого викладача, доцента Прикарпатського юридичного інституту. З вересня 2010 року на посаді доцента кафедри організації та контролю за безпекою дорожнього руху. 

Доцент кафедри, кандидат фізико-математичних наук, майор міліції

ПИЦ Михайло Васильович

Закінчив фізико-математичний факультет Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, отримав кваліфікацію "Фізик. Викладач". В 2001 році захистив кандидатську дисертацію і отримав диплом кандидата фізико-математичних наук. До служби в ОВС працював у Фізико-хімічному інституті при Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника, а також викладачем даного навчального закладу. На службі в органах внутрішніх справ України з січня 2003 року, працював на посаді командира навчального взводу. На посаді викладача кафедри спеціальної техніки та інформатики з 2003 року. Викладає навчальні дисципліни "Основи інформатики та обчислювальної техніки", "Інформаційне забезпечення правоохоронної діяльності", "Правова статистика". Працює над проблемами впровадження математичних методів в теоретичних і експериментальних дидактичних дослідженнях, автор 15 наукових праць.

Викладач кафедри, капітан міліції

ВОЙТОВИЧ Андрій Данилович

У 2001 році закінчив Інститут обліку та аудиту Тернопільської академії народного господарства. Працював провідним бухгалтером та начальником фінансово-економічного відділу Прикарпатського юридичного інституту МВС України. В ОВС з 2005 року. З вересня 2006 року здобувач кафедри «Економ-мічної кібернетики» Прикарпатського національного університету ім. В.Стефа-ника. Працює над дисертаційним дослідженням «Моделі та методи дослідження маркетингової політики підприємства». Є автором 14 наукових праць.

Доцент кафедри, кандидат фізико-математичних наук

БАНДУРА Андрій Іванович

Закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, отримав диплом магістра за спеціальністю «Математика». Захистив 10 червня 2010 року дисертацію на тему «Цілі функцій декількох змінних обмеженого L-індексу за напрямом» за спеціальнісю "Математичний аналіз". Основні наукові інтереси: теорія цілих функцій однієї та кількох комплексних змінних, аналітична теорія диференційних рівнянь. Автор 15 наукових праць.

Додати в закладки

share

Оголошення


30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань