Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Працівники кафедри оперативно - розшукової діяльності, спеціальної техніки та інформатики

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

Працівники кафедри

 

Начальник кафедри, кандидат юридичних  наук, майор міліції, Сав’юк Олександр Васильович
Email: savjukov@mail.ru

Рік народження - 1980, українець, освіта вища. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у серпні 1997 р. У 2001 р. з відзнакою закінчив факультет підготовки кадрів по боротьбі з економічною злочинністю Львівського інституту внутрішніх справ при НАВСУ, після закінчення навчання працював на посаді о/у ВДСБЕЗ Долинського РВ УМВС України в Івано-Франківській області. З листопада 2001р. - ад’юнкт кафедри організації розслідування злочинів Інституту підготовки слідчих та криміналістів Національної академії внутрішніх справ України. З листопада 2004 року працював викладачем кафедри кримінального права та кримінології Прикарпатського юридичного інституту МВС України, з жовтня 2005 року старший викладач кафедри кримінального права та кримінології Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ, з вересня 2008 начальник кафедри оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ. Захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза, автор 20 наукових праць. Сфера наукових інтересів: дослідження організованої, транснаціональної злочинності та методика розслідування терористичних актів.

Доцент кафедри, кандидат юридичних  наук, доктор філософії у галузі економіки, заслужений юрист України, полковник міліції у відставці  Ливинець Вячеслав Павлович.

1947 р.н. Освіта вища. У 1975 р. закінчив Івано-Франківську ССШМ МВС СРСР, у 1984 р. - Академію МВС СРСР. В органах внутрішніх справ з 1972 року. Викладає дисципліну «Оперативно-розшукова діяльність».

Старший викладач, Гелемей Олег Васильович

1964 року народження, українець, освіта вища, в 1989 році закінчив Кам’янець-Подільський сільськогосподарський інститут, в 2000 році НАВС України. Службу в ОВС розпочав у серпні 1991 року інспектором з організації дорожнього руху відділення ДАІ відділу внутрішніх справ Монастириського району. З серпня 1998 року до серпня 1999 року - начальник відділення дільничних інспекторів міліції Монастириського РВ. В період з серпня 1999 року до січня 2002 року начальник ВДАІ, інспектор по адміністративній практиці ВДАІ Монастириського РВ. З січня 2002 року до жовтня 2002 року - оперуповноважений в особливо-важливих справах відділу по боротьбі з корупцією УБОЗ УМВС України в Тернопільській області. З березня 2005 року - викладач кафедри оперативно-розшукової діяльності Прикарпатського юридичного інституту. З січня 2007 року - старший викладач кафедри оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки Прикарпатського юридичного інституту ЛьвДУВС.

1

Викладач, майор міліції, Огерук Ігор Степанович

1974 року народження у м. Яремче Івано-Франківської області, українець, освіта вища, в липні 2001 закінчив Львівський інститут внутрішніх справ. Із 2003р. По 2005р. навчався у ад’юнктурі Національної академії внутрішніх справ України. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у грудні 1994р. Працював на посаді міліціонер ППСМ Надвірнянського РВ УМВС в Івано-Франківської області з 1995-98р.р. курсант Львівського інституту внутрішніх справ із 1998-2002р.р. оперуповноважений ДСБЕЗ Богородчанського РВ УМВС в Івано-Франківської області, з 2002-2003р. командир навчального взводу Прикарпатського юридичного Інституту ВС , а листопада 2005р. працює на посаді викладача кафедри ОРД та СТ1 ПЮІ ЛьвДУВС. Під час викладацької роботи опублікував 3 наукові роботи.

1

Викладач, кандидат юридичних наук, капітан міліції, Пастрюліна Тетяна Валеріївна

25.10.1982 року народження, освіта вища, в 2005 році закінчила Прикарпатський університет ім. Стефаника, в 2007 році закінчила Київський Національний університет внутрішніх справ України. Пастрюліна Т.В. службу в органах внутрішніх справ розпочала в серпні 2003 року оперуповноваженим інформаційно-аналітичного відділу УОС при УМВС в Івано-Франківській області. З лютого 2005 року працювала інспектором групи НЦБ Інтерпол при УМВС в Івано-Франківській області, а з травня 2005 року по листопад 2007 року проходила службу у відділі внутрішньої безпеки в Івано-Франківській області СВБ ГУБОЗ МВС України. З листопада 2007 року перейшла на службу до Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ. На даний час перебуває на посаді викладача кафедри оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки. У вересні 2007 року поступила до ад’юнктури Львівського державного університету внутрішніх справ на заочне відділення для здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 21.07.04 –оперативно-розшукова діяльність.


Доцент, кандидат юридичних наук, майор міліції, Оперук Віталій Ігорович.

Службу в ОВС розпочав в серпні 1999р. з посади курсанта Прикарпатської філії НАВСУ. В 2002 році закінчив ПФ НАВСУ, та був розприділений на службу в ВКР при МВ УМВС в Івано-Франківській області, де працював до 2004 року на посадах оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого ВКР. З 2004 по 2007 рік - слухач центру післядипломної освіти та магістратури КНУВС, які закінчив з відзнакою. З 2007 по 2010 рік - ад'юнкт кафедри криміналістики КНУВС. У вересні 2010 року захистив дисертаційне дослідження на тему «Методика розслідування розбійних нападів на банківські установи» за спеціальністю 12.00.09 - кримінальний процес та криміналістика, судова експертиза, оперативно-розшукова діяльність, автор 14 наукових публікацій. З липня 2010 року і по теперішній час обіймає посаду викладача кафедри оперативно-розшукової діяльності, спеціальної техніки та інформатики ЛьвДУВС. Викладає дисципліни: «Обіг наркотиків в Україні», «Професійно-психологічна підготовка працівників БНОН», «Тактико-спеціальна підготовка», «Спеціальна техніка», «Оперативно-розшукова діяльність».

Старший викладач, підполковник міліції, Гейко Орест Ярославович.

В 1993 році закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу за спеціальністю "Автоматика і управління в технічних системах". В органах внутрішніх справ з 1993 р. До переводу для проходження подальшої служби в навчальний заклад працював на різних посадах в відділі інформаційних технологій УМВСУ в Івано-Франківській області. В навчальному закладі працює на посаді викладача з 1997 року, викладає дисципліни: "Основи інформатики та обчислювальної техніки", "Інформаційне забезпечення правоохоронної діяльності" та "Правова статистика". Заочно навчається в аспірантурі Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, займається проблемою оптимізації використання інформаційних технологій в системі правової статистики ОВС України, автор 8 наукових публікацій.

 

Професор кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Дудка Віктор Васильович.

У 1974 році закінчив Херсонський машинобудівний технікум, служив у Збройний Силах з 1976 по 1978р. У 1984 році закінчив механіко-математичний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка, отримав кваліфікацію "Математик. Викладач". У 1996 році захистив кандидатську дисертацію та отримав диплом кандидата педагогічних наук, а в 2001 році отримав вчене звання "доцент". До служби в ОВС працював вчителем середньої школи, викладачем Івано-Франківського аграрно-правового коледжу, Прикарпатського університету ім. В.Стефаника. На службі в органах внутрішніх справ України з лютого 1998 року, працював на кафедрі криміналістики та, спеціальної техніки на посадах старшого викладача, доцента. Викладає навчальні дисципліни "Основи інформатики та обчислювальної техніки", "Інформаційне забезпечення правоохоронної діяльності" та "Інформатизація управління ОВС". Займається методикою викладання інформатики, автор 21 публікації на дану тематику.

Старший викладач Долішня Любов Ярославівна.

В 2002 році закінчила Прикарпатський університет ім. В. Стефаника, отримала диплом магістра за спеціальністю «Математика». В навчальному закладі працює на посаді викладача з 2009 року, викладає дисципліни: «Теорія ймовірностей і математична статистика», «Методи оптимізації  та дослідження операцій», «Дослідження операцій в транспортних системах», «Рекламно-інформаційні технології», «Основи інформатики та обчислювальної техніки». Заочно навчається в аспірантурі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, займається проблемою  математичного моделювання екологічної безпеки Прикарпаття, автор 5 наукових публікацій.

Додати в закладки

share

Оголошення

http://selekt-potolki.kiev.ua/ натяжные потолки clipso в Киеве.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань