Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна | Monthly archive

Грудень 2010

Працівники кафедри організації та контролю за безпекою дорожнього руху

Начальник кафедри, кандидат фізико-математичних наук, підполковник міліції


ГРИГОРИШИН Олександр Миколайович

 

Працівники кафедри оперативно - розшукової діяльності, спеціальної техніки та інформатики

Працівники кафедри

 

Начальник кафедри, кандидат юридичних  наук, майор міліції, Сав’юк Олександр Васильович
Email: savjukov@mail.ru

Додатки

Додаток 1 до Правил відбору та прийому до Інституту

Перелік освітньо-кваліфікаційних рівнів та напрямів підготовки (спеціальностей),за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання

Освітньо-кваліфікаційний рівень магістра

Галузі знань

Спеціальності

XVІІІ. Забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до вищих навчальних закладів

18.1.    На засіданні приймальної комісії мають право бути присутніми представники засобів масової інформації не більше двох осіб від одного засобу.

Акредитація журналістів у приймальній комісії Інституту здійснюється відповідно до Порядку акредитації представників засобів масової інформації, який розробляється приймальною комісією та затверджується начальником Інституту не пізніше ніж за місяць до початку реєстарції вступників та розміщується на веб-сайті.

XVІІ. Додаткове зарахування до Інституту та зберігання робіт вступників

17.1.    Особи, які без поважних причин не розпочали занять протягом 10 днів від дня їх початку, включаючи табірний збір для курсантів, відраховуються з Інституту, про що до комплектуючих органів внутрішніх справ, районних військкоматів за місцем проживання цих осіб надсилається відповідна інформація.

XV. Наказ про зарахування

15.1.    На підставі рішення приймальної комісії начальник Інституту видає наказ про зарахування абітурієнтів курсантами (слухачами, студентами) Інституту, за формою, встановленою Міністерством освіти і науки України, який доводиться до їх відома та оприлюднюються на інформаційному стенді приймальної комісії і веб-сайті Інституту.

XІV. Коригування списку рекомендованих до зарахування

14.1.    Після завершення першого встановленого строку вибору вступниками місця навчання (п'ять календарних днів після оприлюднення першого списку рекомендованих до зарахування) приймальна комісія Інституту здійснює коригування списку рекомендованих для зарахування осіб:

ХІІІ. Реалізація права вступників на вибір місця навчання

13.1.    Особи, які беруть участь у конкурсному відборі, впродовж кількості днів, визначеної пунктами 14.1, 14.2 цих правил, після прийняття рішення про рекомендування до зарахування зобов'язані виконати вимоги для зарахування на місця державного замовлення: подати оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки та сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти до приймальної комісії Інституту.

ХІІ. Надання рекомендацій для зарахування

12.1.    Приймальна комісія на підставі рейтингового списку вступників приймає рішення щодо рекомендації до зарахування на навчання на місця державного замовлення вступників, які перебувають на вищих позиціях рейтингового списку. Рекомендації до зарахування вступників на навчання за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб надаються після завершення зарахування вступників на місця державного замовлення.

Додати в закладки

share

Оголошення


30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань