Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна | Monthly archive

Грудень 2010

I. Загальні положення

1.1 Інститут оголошує прийом на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями, напрямами підготовки (спеціаль­ностями) відповідно до наявних ліцензій в межах ліцензованих обсягів (див. додаток №1). Обсяги прийому на навчання для отримання освітньо-кваліфікацйного рівнів бакалавра, спеціаліста та магістра за рахунок видатків державного бюджету визначаються відповідним наказом Міністерства внутрішніх справ України.

Правила прийому до Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ у 2011 році

Провадження освітньої діяльності у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ (далі - Інститут) здійснюється відповідно до ліцензій Міністерства освіти і науки:

з/п

Перелік конкурсних предметів та творчих конкурсів

 

при вступі до інституту у 2011 році  на основі повної загальної середньої освіти

для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра

 

Шифр галузі

Інформаційний пакет

Інформація про ВНЗ

1. Інформаційний пакет Прикарпатського юридичного інституту ЛьвДУВС

Завантажити у форматі .pdf(відкрити/
завантажити)

Вступ 2011

Правила прийому

Кафедра судочинства

Кафедра судочинства створена на Юридичному факультеті Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ 1 вересня 2008 року. Як навчально-науковий структурний підрозділ Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ кафедра здійснює організаційну, навчально-методичну, науково-дослідну та виховну роботу.

Кафедра конституційного та міжнародного права

Кафедра конституційного та міжнародного права створена наказом Міністерства внутрішніх справ №312 від 27.03.2006 р. Як навчально-науковий структурний підрозділ Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ кафедра здійснює організаційну, науково-дослідну та навчально-методичну роботи з навчальних дисциплін.

Кафедра господарського та екологічного права

Кафедра господарського та екологічного права створена на юридичному факультеті Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ. Кафедра "Господарського та екологічного права " функціонує з березня 2006 року. Кафедра є навчально-науковим структурним підрозділом Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ, що забезпечує проведення навчально-методичної, науково-дослідницької та виховної роботи з навчальних дисциплін, які за нею закріплені.

Кафедра психології та соціальної роботи

  Наказом № 411 МВС України від 27.08.2008 р. було створено кафедру психології та соціальної роботи в складі факультету громадської безпеки соціальної роботи. Кафедра психології та соціальної роботи - навчально-науковий структурний підрозділ Прикарпатського юридичного інституту, що здійснює навчально-виховну, методичну та науково-дослідну діяльність.

Кафедра кримінального права та кримінології

Кафедра кримінального права та кримінології створена на базі кафедри кримінального права та процесу в серпні 2003 року.

У зв’язку із реорганізацією, якої декілька разів зазнавав навчальний заклад, змінювалась, відповідно, і назва кафедри. У 1958-1998 роках це був цикл кримінального права та загально-правових дисциплін, який свого часу очолювалювали Гурський Михайло Костянтинович, Боровик Олександр Ілліч, Купорев Микола Нікіфорович, Ковальчук Едуард Ульянович, Кальмук Андрій Іванович.

Додати в закладки

share

Оголошення


30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань