Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна | Monthly archive

Грудень 2010

Кафедра кримінального процесу та криміналістики

У 2003 році кафедри кримінального процесу, кримінального права та кримінології та кафедру криміналістики і спецтехніки було реформовано у кафедру кримінального процесу і криміналістики. Окремо було створено кафедри кримінального права і кримінології та спеціальної техніки і ОРД. В.о. начальника, а згодом начальником кафедри було призначено підполковника міліції Королишина І.М. Склад кафедри налічував 7 чоловік. Предметну секцію з криміналістики очолював старший викладач, підполковник міліції   Тимчишин М.М., до складу якої входили викладачі та начальник кабінету Макойда В.С.

Кафедра адміністративного права та адміністративного процесу і адміністративної діяльності ОВС

 

Із часу створення і протягом всього існування Івано-Франківська середня спеціальна школа міліції - нині Прикарпатський юридичний інститут ЛьвДУВС - здійснює підготовку фахівців для адміністративної служби міліції, зокрема дільничних інспекторів міліції. Саме тому кафедра адміністративного права та адміністративного процесу і адміністративної діяльності ОВС є провідною у структурі інституту.

Кафедра української та іноземних мов

Кафедру української та іноземних мов створено у 2001 році на базі циклу мовної підготовки, який почав функціонувати як структурний підрозділ навчального закладу відповідно до наказу ректора Івано-Франківського училища міліції у 1994 р. Відповідно до штатного розпису на кафедрі передбачено 10 посад науково-педагогічних працівників.

 завідувач кафедри – кандидат філологічних наук, доцент Бойчук Василь Миколайович

Кафедра спеціальної фізичної та вогневої підготовки

 

З історії створення кафедри

Кафедра організації та контролю за безпекою дорожнього руху

В січні 2007 року керівництво Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ (ЛьвДУВС) направило обґрунтоване клопотання на адресу Міністерства освіти і науки України щодо надання навчальному закладу ліцензії на право підготовки фахівців за напрямом 6.070106 - «Автомобільний транспорт», навчальний план якого передбачав вивчення комплексу навчальних дисциплін інженерно-технічного та юридичного профілю. 

Кафедра оперативно-розшукової діяльності, спеціальної техніки та інформатики

  Кафедра оперативно-розшукової діяльності як самостійний структурний підрозділ в навчальному закладі почала функціонувати з 1980 року. До цього часу спецдисципліни читались з моменту заснування навчального закладу на циклі «Спеціальних та юридичних дисциплін» (1956-1958рр..) та циклі «Спеціальних дисциплін» до 1980 року, враховуючи те, що з 1958 по 1970 рік Станіславська спеціальна середня школа міліції МВС СРСР займалась підготовкою кадрів для оперативних служб міліції.

Наукова діяльність кафедри цивільного права

Навчальні дисципліни, які викладаються на кафедрі цивільного права

Сімейне право

Працівники кафедри цивільного права

 

Грицкевич Сергій Геннадійович

Начальник кафедри, к.ю.н., доцент., полковник міліції Грицкевич Сергій Геннадійович.

Кафедра цивільного права

Кафедра цивільного права реорганізована наказом  МВС України № 417 від 06.09.2010 із кафедри економіко-правових дисциплін ПЮІ ЛьвДУВС

Фахове забезпечення кафедри

Додати в закладки

share

Оголошення


30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань