Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Новини

Зустріч з ліцеїстами

Така зустріч відбувалася вже вп’яте. В попередні роки по два рази перемагали курсанти і ліцеїсти, хоча, на переконання керівництва обох навчальних закладів, перемога не є самоціллю. «Ми не ставимо перед собою завдання, як і керівництво ліцею, виграти змагання, показати, що хтось сильніший, – сказав заступник начальника Прикарпатського юридичного інституту підполковник міліції Леонід Калинчук. – Наше основне завдання – зорієнтувати молоде покоління на розвиток у собі фізичної та моральної досконалості, добре та чуйне ставлення один до одного. Нашою спільною перемогою буде виховання молодого покоління в дусі патріотизму, служіння народові України».

Незважаючи на таку миролюбну налаштованість керівництва, юнаки змагалися з величезним завзяттям, часом емоції перехлюпували через край. Як не дивно, молодші за віком вихованці ліцею перемогли в силових видах – гирьовому спорті та армреслінгу, а також у матчі з міні-футболу. Курсанти ж були сильнішими в настільному тенісі, перетягуванні каната та військовій підготовці. Отож, у підсумку – нічия. Переможці в кожному виді отримали грамоти та торти, якими поласували відразу після закінчення змагання.

На сьогодні в Прикарпатському військово-спортивному ліцеї навчаються 327 дітей з дванадцяти областей країни. За словами заступника начальника ліцею з військово-спортивної роботи полковника у відставці Миколи Куцаня, близько половини випускників щороку стають курсантами навчальних закладів силових структур. Є вихованці ліцею й серед курсантів Прикарпатського юридичного інституту. На першому курсі міліцейського інституту здобувають фах правоохоронця 117 юнаків і дівчат, які в майбутньому будуть працювати дільничними інспекторами міліції, в Державтоінспекції та підрозділах кадрового забезпечення органів внутрішніх справ.

Додати в закладки

share

Оголошення

Подробное описание Сувенирные столовые приборы на нашем сайте. . Повседневный макияж для голубых глаз пошагово фото легкий макияж для голубых глаз.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань