Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Загальна бібліотека

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

 

Загальна бібліотека інституту існує з 1956 року. Основа бібліотечного фонду була закладена цього ж року і складала 6 тисяч примірників. За наступні роки кількість примірників збільшилась в десятки разів. Бібліотечний персонал складався з трьох бібліотекарів. 25 років загальною бібліотекою керувала Біденко Марія Володимирівна. На сьогоднішній день завідувачем загальної бібліотеки є Інна Михайлівна Фатафутдінова. Під її керівництвом бібліотека перетворилася на сучасний інформаційний, науковий центр, який і має бути в новоствореному інституті. Бібліотека має чудове приміщення, велику кількість нової української монографічної, учбової та наукової літератури.

 

На сьогоднішній день загальна бібліотека Прикарпатського юридичного інституту ЛьвДУВС обіймає площу 300 м. кв., що включає в себе чотири приміщення: бібліографічний відділ і кабінет завідувача, книгосховище, абонемент і читальний зал. Книжковий фонд на 2009 р. складає близько 46 000 тис. прим., з яких навчально-методична література :

         підручників - 33 000 прим.

         Навчально -методичних посібників- 4000 прим.

         спеціальної літератури - 60 прим.

         наук. літератури - 573 прим.

         монографій - 604 прим.

         художньої літератури - 8486 прим.( більшість на рос. мові, радянських років випуску ) + фонд П.Л. Фріса ( коло 200 художніх книг )

         За останні декілька років загальна бібліотека нашого інституту розвивалась разом з ним. Бувша школа міліції була філією НАВСУ, потім окремим інститутом, тепер інститутом при Львівському державному університетові внутрішніх справ. Ми всі разом отримали ІV рівень акредитації. Розширився інститут завдяки відкриттю нових факультетів - юридичного факультету, факультету заочного та дистанційного навчання для працівників ОВС.  З’явилось багато нових спеціальностей, нових кафедр, нових працівників , у нас вже є три факультети.

Велику увагу бібліотека приділяє координації роботи з навчальним та науковим відділами інституту, а також роботі з керівниками факультетів.

Ми дуже успішно співпрацюємо з Обласною науковою універсальною бібліотекою ім.. І.Я. Франка. Часто разом з курсантами та студентами інституту відвідуємо масові заходи. Це допомагає у вихованні гармонійного та духовного світу молоді.

На сучасному етапі Прикарпатський юридичний інститут є одним з провідних навчальних закладів системи МВС і єдиним з підготовки працівників адміністративної служби міліції у Західному регіоні, бібліотека інституту стала книгозбірнею, основним джерелом інформації для курсантів, викладачів та студентів інституту.

У фондах бібліотеки багато спеціалізованих джерел інформації , які є тільки у закладах системи МВС. І тому наш бібліотечний фонд є одним з найцінніших на Прикарпатті. У відділі книгозберігання бібліотеки представлені рідкісні видання радянського періоду з адміністративного права, криміналістики, кримінології та кримінального процесу. Щоб скористатися цією інформацією до наших фондів звертаються студенти інших юридичних вузів міста.

 

Додати в закладки

share

Оголошення

Фотография работы строительство взу. . Покрасить тягач цена all найти покрасить тягач.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань