Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Науково-дослідна робота

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

Виходячи з вимог Міністерства внутрішніх справ України, рішень Колегії МВС, першочерговим завданням вдосконалення наукової роботи в інституті є підвищення ефективності використання науково-педагогічного потенціалу для функціонування правоохоронної системи шляхом посилення практичної спрямованості наукових досліджень.

Науково-організаційну діяльність у вузі забезпечує відділення організації наукової роботи та редакційно-видавничої діяльності (далі - ВОНР та РВД).

Науково-дослідну роботу в вузі забезпечують: ВОНР та РВД, факультет громадської безпеки та соціальної роботи, юридичний факультет і кафедри інституту.

 

Науково-дослідна діяльність інституту здійснюється через перспективне та поточне планування. Переважна більшість запланованих заходів має актуальний характер і досить повно відображає діяльність навчального закладу щодо виконання поставлених МВС України завдань.

Відділення організації наукової роботи та редакційно-видавничої діяльності (ВОНР та РВД) займається організацією та координацією науково-дослідної роботи у ПЮІ ЛьвДУВС, підготовкою науково-практичних заходів на базі інституту; інформуванням науково-педагогічного складу про плани проведення науково-дослідних робіт і наукових заходів в інших вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах України; плануванням науково-дослідної роботи та редакційно-видавничої діяльності в інституті та керує Науковим товариством курсантів і студентів інституту. Відділення створено згідно з наказом МВС України від 06.08 2003 року № 851.

 

Працівники відділення організації наукової роботи та

 редакційно-видавничої діяльності

 

Яцків О.С. - старший науковий співробітник. Яцків О.С. службу в органах внутрішніх справ України розпочала у грудні 2005 року на посаді наукового співробітника відділення організації науково-дослідної роботи та редакційно-видавничої діяльності. У 2005 році завершила навчання у магістратурі Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Здобувач наукового ступеня кандидата психологічних наук, працює над дисертаційним дослідженням «Психосоматичні захворювання працівників міліції».

Кирик О.А. - редактор. У 1994 році закінчила Глухівський державний педагогічний інститут. В органах внутрішніх справ з березня 2007 року.

Бордіженко Т.М. - науковий співробітник. У 2004 році закінчила Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство». В органах внутрішніх справ з лютого 2006 року. Здобувач наукового ступеня кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.01 - теорія та  історія держави і права; історія політичних та правових вчень.

Соловій В.З. - науковий співробітник. У 2009 році закінчила Івано-Франківський національний університет нафти і газу за спеціальністю «Теорія та практика перекладу».

Німащук А.В. -  оператор копіювальної та розмножувальної техніки. У 2005 році закінчив Комерційно-кооперативний коледж, а у 2008 році - Міжрегіональну академію управління персоналом.

Уточкіна Юлія Анатоліївна - науковий співробітник.У 2010 році закінчила Прикарпатський юридичний інститут ЛьвДУВС за спеціальністю «Правознавство».Здобувач наукового ступеня кандидат юридичних наук зі спеціальності 12.00.07 - адміністративне право та процес, фінансове право, інформаційне право.

Максимів Л.В. - науковий співробітник. У 2001 році закінчила Національну академію внутрішніх справ України. Здобувач кафедри кримінального процесу та криміналістики Львівського державного університету внутрішніх справ, працює над дисертацією «Видача особи (екстрадиція): процесуальні основи».

 

Додати в закладки

share

Оголошення

Купить масло мобил 5w40 automaslo.com.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань