Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Наукове товариство курсантів і студентів

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

Невід’ємною складовою частиною науково-дослідної діяльності Прикарпатського юридичного інституту ЛьвДУВС є наукова робота курсантів і студентів.

Організаційною формою наукової роботи курсантів і студентів інституту є Наукове товариство курсантів і студентів (далі - НТКіС).

НТКіС діє на основі власного Статуту та Положення про правове, організаційне та методичне забезпечення науково-дослідницької діяльності Наукового товариства курсантів і студентів Прикарпатського юридичного інституту ЛьвДУВС.

Загальне керівництво науково-дослідницькою роботою курсантів і студентів здійснює заступник начальника з наукової роботи. До функціональних обов’язків одного з наукових співробітників відділення організації наукової роботи входить керівництво та координація науково-дослідницької роботи курсантів і студентів.

НТКіС є добровільною, самостійною організацією курсантів і студентів, які беруть участь в організації та здійсненні науково-дослідної роботи інституту.

До складу НТКіС входять курсанти та студенти, які навчаються на „відмінно" та „добре" і беруть активну участь у проведенні конкурсів та олімпіад, наукових студентських та курсантських конференціях, що проводяться в інших відомчих та ВНЗ МОН України.

Відповідно до Статуту наукове товариство має свою Раду. Рада обирається з числа курсантів та студентів загальними зборами шляхом відкритого голосування простою більшістю зареєстрованих учасників (кожен учасник наукового товариства має один голос). Обов’язками Ради є координація загальної діяльності товариства та старост кафедральних гуртків. Найвищим органом НТКіС є Загальні збори товариства.

 

У 2007 році засновано відзнаку - нагрудний знак Наукового товариства курсантів і студентів Прикарпатського юридичного інституту ЛьвДУВС.

 

Відзнака - нагрудний знак оформляється у формі восьмипроменевої зірки золотистого кольору (стилізованого символу МВС України). У центрі зірки в обрамленні кола (символу довершеності) з внутрішнім тлом синього кольору розміщено зображення меча з терезами (символу справедливості), розгорнутої книги (символу знань) та вогню (символу застосування набутих знань, умінь та навичок для служіння на благо українського народу).

 

 

Основними формами наукових досліджень членів НТКіС є написання рефератів, підготовка наукових доповідей і виступи з ними на засіданнях кафедральних наукових гуртків, участь у олімпіадах, наукових конкурсах, конференціях, семінарах тощо.

Пріоритетним напрямком роботи наукового товариства є проведення науково-практичних та науково-теоретичних семінарів, „круглих столів" та конференцій.

 

Із метою організації творчого спілкування обдарованої молоді 9 квітня 2009 року проведено ІІІ Всеукраїнську курсантсько-студентську конференцію „Правова свідомість молоді в умовах розбудови соціальної демократичної держави".

У конференції взяли участь представники Управління в справах сім’ї, молодіжної та ґендерної політики Івано-Франківської ОДА, Управління кримінальної міліції у справах дітей МВ УМВС в Івано-Франківській області, Центру практичної психології Управління кадрового забезпечення УМВС України в Івано-Франківській області, а також курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Херсонського юридичного інституту ХНУВС, Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького, Прикарпатського юридичного інституту ЛьвДУВС.

 

Керівництво інституту сприяє обдарованій молоді в участі у міжнародних програмах, науково-практичних конференціях і конкурсах.

 

 

 

 

З метою ознайомлення з культурно-історичною спадщиною України учасники НТКіС відвідують визначні місця.

 

Екскурсія до музею Древній Галич.

 

 

 

Екскурсія до Манявського Скита.

 

 

 

 

Додати в закладки

share

Оголошення


30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань