Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Наукові школи

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

 

Інформація про наукові школи Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ

 

На даний час у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ функціонують 2 наукові школи:

-         з проблем кримінально-правової політики України;

-         з історії виникнення, розвитку і функціонування міліції на Прикарпатті (1939-2009рр).

Сформовані протягом 2007 року, нині вони відіграють важливу роль у розвитку наукового потенціалу інституту та підготовці високоосвічених правоохоронців.

 

Наукова школа з проблем кримінально-правової політики України (за спеціальністю „Кримінальне право")

 

 

 

Засновником наукової школи є доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінального права та кримінології Фріс Павло Львович.

 

Народився 06.07.1949 року в м. Дрогобич Львівської області.

У 1972 році закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка.

У 1968-1975 рр. працював у органах державної виконавчої влади та викладачем у Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника. У 1975-1990 рр. працював в Івано-Франківській середній спеціальній школі міліції МВС.

У 1983 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Кримінологічні та кримінально-правові проблеми профілактики злочинів неповнолітніх, яка передує скоєнню злочинів» зі спеціальності 12.00.08 - Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

У 1998 році Фрісу П.Л. присвоєно вчене звання доцента кафедри кримінального права та процесу Прикарпатського університету ім. В.Стефаника.

З 2002 по 2007 рр. - професор кафедри кримінального права і процесу Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

У 2006 році захистив докторську дисертацію зі спеціальності 12.00.08 - Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право, докторська дисертація на тему: «Кримінально-правова політика України».

У Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС з 2007 року.

У 2008 році Фрісу П.Л. присвоєно вчене звання професора кафедри кримінального права та кримінології.

Підготував 2 кандидати юридичних наук із числа працівників інституту.

 На даний час під його керівництвом над дисертаційними дослідженнями працюють шість здобувачів наукового ступеня кандидата юридичних наук із числа працівників інституту.

Фріс П.Л. входить до складу робочої групи, створеної Національною комісією зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права, Центром політико-правових реформ, за підтримки Німецького фонду міжнародного правового співробітництва та Організації з безпеки і співробітництва в Європі - координатора проектів в Україні, основні завдання якої: розробка Концепції державної політики у сфері кримінальної юстиції та забезпечення правопорядку в Україні, Концепції реформування інституту адміністративної відповідальності в Україні (проект), Кримінального кодексу України (зміни, у зв’язку із запровадженням кримінальних проступків), Кодексу України про адміністративні проступки (проект), Кримінально-виконавчого кодексу України (зміни, у зв’язку із запровадженням кримінальних проступків) та Закону України «Про виконавче провадження» (зміни, у зв’язку із запровадженням кримінальних проступків).

Фріс П.Л. - автор понад 140 наукових праць. Із них 3 монографії, 16 навчально-методичних видань, 5 - з грифом МОН України.

Є членом редколегії та редакційних рад ряду періодичних видань, а саме: журналів «Наше право», «Європейські перспективи», «Юриспруденція - теорія і практика», «Правозащитник»; збірників наукових праць «Актуальні проблеми вдосконалення чинного законодавства України», «Держава і закон: теорія, практика, методика».

Нагороджений Почесною медаллю Верховної Ради та Ради Міністрів Вірменської РСР, відомчими нагородами.

Основні напрями наукових досліджень: проблеми кримінального права, розробка Концепції державної політики у сфері кримінальної юстиції та забезпечення правопорядку в Україні.

Наукова школа представлена науковцями та фахівцями, які здійснюють дослідження у галузі кримінального права: Соловій Я.І., Гуцуляк М.Я., Медицький І.Б., Стеблинська О.С., Габуда А.С., Кос О.Д., Федорак Л.М., Гавриш В.В,

 

Наукова школа з історії виникнення, розвитку та функціонування міліції на Прикарпатті (1939-2009рр)

 

Засновником наукової школи є доктор історичних наук, доцент, професор кафедри теорії та історії держави і права, полковник міліції Андрухів Ігор Олексійович.

 

Народився 04.01.1957 року в с. Перевозець Калуського району Івано-Франківської області.

У 1984 році закінчив Івано-Франківський державний педагогічний інститут ім. В. Стефаника, працював вчителем історії. З 1994 по 1998 рр. - провідний архівіст Державного архіву Івано-Франківської області.

У 1997 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Виховна діяльність українських молодіжних товариств Галичини: 1894-1939 роки» зі спеціальності 13.00.01 - Теорія і історія педагогіки, дисертаційне дослідження на тему: «Виховна діяльність українських молодіжних товариств Галичини: 1894-1939 роки».

У Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС з 1998 року, працював доцентом кафедри гуманітарних дисциплін.

У 2003 році призначений на посаду начальника кафедри філософії права, економіки та фінансів, з 2005 року - начальник кафедри філософії та політології. У 2005 році Андрухіву І.О. присвоєно вчене звання доцента кафедри соціальних дисциплін Львівського державного університету внутрішніх справ.

У 2006 році захистив докторську дисертацію зі спеціальності 07.00.01 - Історія України, дисертація на тему: «Політика Радянської влади у сфері релігії та конфесійне життя на Прикарпатті в 40-80-х роках ХХ ст.: історико-правовий аналіз».

Підготував 2 кандидати юридичних наук із числа працівників інституту.

На даний час під його керівництвом над дисертаційними дослідженнями працюють четверо здобувачів наукового ступеня кандидата юридичних наук із числа працівників інституту.

Андрухів І.О. є автором понад 130 наукових праць. Із них 11 монографій, 5 посібників та низка наукових статей.

Співавтор науково-довідкового видання «Правда історії. Станіславщина в умовах терору і репресій: 1939-1959 рр. Історико-правовий аспект. Документи і матеріали» (автори: доктор історичних наук, доцент Андрухів І.О. та Герой України, заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, доктор філософії, почесний член Національної спілки журналістів України Француз А.Й.), яке отримало відзнаку у номінації «довідкові видання» конкурсу на краще наукове, навчальне та періодичне видання в системі МВС України 2008 року.

Керівник проекту з проведення наукового дослідження на замовлення УМВС України в Івано-Франківській області «Історія міліції Прикарпаття: 1939-2009 рр.».

Дослідження, приурочене 70-річчю створення міліції Прикарпаття, виконується кафедрою теорії та історії держави і права. Термін проведення дослідження 2007-2011 рр. Програма дослідження складається з послідовних етапів, передбачає проведення наукових заходів, видання збірників наукових праць та монографій.

До науково-дослідної роботи активно долучаються курсанти та студенти інституту.

Андрухів І.О. член редколегії збірника наукових праць інституту «Держава і закон: теорія, практика, методика».

Нагороджений відзнакою МВС України «За розвиток науки, техніки та освіти» - ІІ ступеня та почесними грамотами МВС України.

Основні напрями наукових досліджень: періоди становлення (1939-1941рр.) та відновлення (1944-1946 рр.) діяльності органів НКВС та Робітничо-селянської міліції на території Станіславської (з 1962 року - Івано-Франківської) області.

Наукова школа представлена науковцями та фахівцями, які продовжують дослідження у даній галузі: Ковалик В.В., Безносюк В.П., Дем’янчук Т.Д., Суддя І.Р., Андрухів О.І.

 

Додати в закладки

share

Оголошення


30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань