Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

15-18 червня 2010 р. поїздка в Середню спеціальну школу підготовки поліцейських м. Кошице Словацької Республіки

15-18 червня 2010 року делегація інституту в складі начальника інституту полковника міліції Бучка М.Б., провідного спеціаліста групи зв'язків з громадськістю та міжнародних зв'язків Березовського М.Й. та водія гаражу Кузишина В.М. перебувала в Середній спеціальній школі підготовки поліцейських м. Кошице Словацької Республіки де брала участь в роботі Міжнародної наукової конференції "Поліцейська освіта в Європейському Союзі" та урочистих заходах з нагоди святкування Дня поліції Словацької Республіки. Участь у роботі конференції та урочистих заходах брали участь делегації десяти поліцейських навчальних закладів з семи країн (Словацька Республіка, Угорщина, Чеська Республіка, Румунія, Україна, Республіка Польща, Франція).

16 червня делегація інституту взяла участь в Міжнародній конференції "Поліцейська освіта в Європейському Союзі". Керівник делегації, начальник інституту полковник міліції Бучко М.Б. виступив з доповіддю на тему "Забезпечення якості відомчої освіти МВС України: проблеми та оптимальні шляхи вирішення". Керівники делегацій також презентували очолювані ними навчальні заклади. Полковник міліції Бучко М.Б. розповів про історію становлення і розвитку Прикарпатського юридичного інституту ЛьвДУВС, форми і методи підготовки працівників міліції у навчальному закладі.

17 червня члени делегації взяли участь в урочистих заходах з нагоди святкування Дня поліції Словацької Республіки. Після проведення урочистих заходів начальник Прикарпатського юридичного інституту ЛьвДУВС та директор Середньої спеціальної школи підготовки поліцейських м. Кошице підписали Угоду про співробітництво між навчальними закладами в сфері наукової діяльності та підготовки кадрів.

 

Додати в закладки

share

Оголошення

Автосервис в одинцовском районе. Сто и автосервисы www.avtoservis-odintsovo.ru.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань