Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Правила прийому на факультет заочного та дистанційного навчання працівників ОВС

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

 

Факультет заочного та дистанційного навчання працівників органів внутрішніх справ Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ (далі - ПЮІ ЛьвДУВС) відповідно до Правил відбору та прийому  ПЮІ ЛьвДУВС,  вимог інших нормативних актів здійснює у 2011 році набір (осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ віком до 35 років) з підготовки фахівців для органів внутрішніх справ освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" за cпеціальністю "Правознавство" та "Правоохоронна діяльність", а саме :

§                   термін навчання - 5 років (на основі повної загальної середньої освіти);

§                   термін навчання - 4 роки (на умовах окремого договору з працівниками ОВС, які мають вищу неюридичну освіту  освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр", "спеціаліст", "магістр");

§                   термін навчання - 3 роки (на основі диплому "молодший спеціаліст-юрист").

Набір на навчання терміном 3 та 5 років здійснюється за державним замовленням (безкоштовно), за винятком осіб, які здобувають другу вищу освіту (Постанова Кабінету Міністрів України від 20.01.1997 № 38 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними закладами").

Відповідно до вимог нормативних актів кандидати на заочну форму навчання у 2011 році мають право на власний вибір складати вступні іспити у навчальному закладі, або пред'явити сертифікати з "історії України" та "української мови та літератури", видані у 2008, 2009, 2010 та 2011 році Українським центром оцінювання якості освіти при умові не менше ніж 124 балів із кожного  предмету.[1] Водночас складання іспиту з фізичної підготовки  та іспиту з "кримінального права і кримінального процесу" (для вступників терміном 3 роки навчання) є обов'язковим  у навчальному закладі.

 

Етапи вступної

компанії

Вступники з терміном навчання - 3 роки

Вступники з терміном  навчання - 4 роки

 Вступники з терміном навчання - 5 років

на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст-юрист"

на умовах окремого договору з працівниками ОВС, які мають вищу неюридичну освіту та освітньо-кваліфікаційні рівні "бакалавр", "спеціаліст", "магістр"

на основі повної загальної середньої освіти

 

Прийом особових (навчальних)  справ

 

До 04 липня 2011 року

 

Перелік предметів для вступних випробувань

Кримінальне право

Історія України

Історія України

Українська мова та література

Українська мова та література

Українська мова та література

Фізична підготовка

Фізична підготовка

Фізична підготовка

Строки проведення

вступних випробувань

 

З 15 по 21 липня 2011 року

 

Оголошення наказу про зарахування на навчання

 

25 липня 2011 року

Відбір кандидатів на навчання здійснюють підрозділи з кадрового забезпечення ОВС та внутрішніх військ спільно з постійно діючими комісіями з питань профорієнтації кандидатів та відбірковими комісіями вищих навчальних закладів МВС України.

Підрозділи кадрового забезпечення оформляють на кандидата на заочну форму навчання навчальну справу, до якої долучаються:

- рапорт кандидата про направлення на навчання із зазначенням назви навчального закладу, напряму підготовки та спеціалізації;

- анкета;

- документ про освіту (атестат, диплом - оригінал або його завірена копія);  

- атестаційний лист;

- висновок про направлення на навчання за підписом керівництва органу внутрішніх справ, де працює кандидат;

- три фотокартки, завірені працівником підрозділу кадрового забезпечення (без головного убору, на матовому папері, розміром 3´4 см, без куточка, у повсякденній формі одягу);

- довідка про надання допуску до державної таємниці за формою 2 або 3 (для працівників оперативних служб системи МВС України).

Матеріали на кандидатів на навчання обов'язково погоджуються з підрозділами Служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України.

Відбіркова комісія попередньо розглядає матеріали кандидатів на навчання, що надійшли до інституту з ГУМВС, УМВС, готує обґрунтовані висновки щодо допуску кандидатів до вступних іспитів та конкурсу сертифікатів і доповідає на засіданні приймальної комісії.

 

            Примітка:  перелік дисциплін на вступні іспити визначено відповідно до вимог  наказу  МОН від 19.10.2010 №961 та  Правил прийому до Прикарпатського юридичного інституту  ЛьвДУВС.  Можливе внесення певних змін відповідним наказом  МВС щодо вступних випробувань.

           

 

Начальник факультету

заочного та дистанційного

навчання працівників ОВС

полковник міліції                                                                           Б.С. Кінаш

 


[1]Примітка: вступники, які пройшли тестування в центрах оцінювання знань, позбавляються права повторного складання вступних іспитів у навчальному закладі.

Додати в закладки

share

Оголошення

Капсульные кофемашины виды типы и виды капсул для кофемашин xcoffee.ru.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань