Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Наукова діяльність кафедри організації та контролю за безпекою дорожнього руху

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

Кафедрою організації та контролю за безпекою дорожнього руху розроблено Програму наукового дослідження кафедри за темою: «Удосконалення державної системи забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні» та розпочато роботу над проведенням наукових досліджень та розробкою пропозицій щодо вдосконалення організаційно-правових заходів для органів державної влади і місцевого самоврядування щодо попередження й скорочення кількості дорожньо-транспортних пригод та надання практичних рекомендацій щодо вдосконалення ефективності службової діяльності підрозділів ДАІ МВС України.

На виконання доручення Першого заступника Міністра внутрішніх справ України Клюєва М.М від 31.03.2008 №10274 про проведення наукового дослідження з питань підвищення безпеки дорожнього руху, професора кафедри, кандидата технічних наук Сочавського З.О. включено до складу авторського колективу Державного науково-дослідного інституту МВС України. За пропозиціями МВС України на адресу ДНДІ постійно направляються матеріали зазначеного наукового дослідження.

Професор кафедри, кандидат технічних наук, Сочавський З.О. підготував авторський рукопис історичного нарису діяльності Державтоінспекції МВС «Алгоритм безпеки дорожнього руху». На сьогодні надруковано 700 примірників зазначеного рукопису у друкарні „Промдрук” м. Луганська.

23 жовтня 2009 року начальник кафедри підполковник міліції Григоришин О.М. і професор кафедри Сочавський З.О. взяли участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції „Безпека дорожнього руху: сучасність та майбутнє”, яка відбулась на базі Донецького юридичного інституту Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка, з питань удосконалення державної системи забезпечення безпеки дорожнього руху.

Обговоривши проблеми забезпечення безпеки дорожньо-го руху, учасники конференції розробили практичні рекомендації розробки комплексу заходів, спрямованих на підвищення без-пеки дорожнього руху в Україні, зниження аварійності, створення умов, що забезпечують комфорт-ний і безпечний рух транспорт-них засобів.

Додати в закладки

share

Оголошення


30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань