Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Наукова діяльність кафедри конституційного та міжнародного права

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

Основні напрямки науково-дослідної роботи

Кафедра конституційного та міжнародного права працює над кафедральною темою наукового дослідження «Історія, теорія та практика українського конституціоналізму.

Особлива увага звертається на становленні і розвиток парламентаризму в Галичині. Зокрема кафедрою готується колективна монографія Галицький Крайовий сейм: українське питання.

У лютому 2010р. завідувач кафедри Кафарський В.І.  захистив дисертацію «Конституційно-правове регулювання організації та діяльності політичних партій» на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

На кафедрі здійснюється робота над наступними дисертаційними дослідженнями:

- «Структура і форми діяльності Організацій з безпеки і співробітництва  в Європі» старший викладач кафедри Кубієвич С.П. (Науковий керівник - кандидат юридичних наук, професор Репецький В.М.);

- «Конституційно-правові засади захисту суспільної моралі» старший викладач кафедри Припхан І.І. (Науковий керівник - доктор юридичних наук, професор Кафарський В.І.);

- «Політична еміграція та її вплив на державотворчі процеси в Україні» викладач кафедри Якуц І.Б. (Науковий керівник - доктор юридичних наук, професор Кафарський В.І.);

Науково-дослідна робота кафедри здійснюється згідно  індивідуальних планів наукової роботи викладачів та охоплює роботу над дисертаційними дослідженнями, підготовку навчальних та навчально-методичних посібників, монографій, наукових статей, тез доповідей на наукових конференціях, керівництво науковою роботою студентів тощо. При кафедрі функціонує студентський науковий гурток, керівником якого є викладач кафедри Цвірінько Р.П.

В період 2008-2009 н.р. кафедрою проведено науково-практичну конференцію «Конституційно правовий статус людини і громадянина», яка стала щорічною та курсантсько-студентські наукові читання «Конституційні гарантії прав та свобод людини і громадянина в Україні». За матеріалами науково-практичної конференції та курсантсько-студентських наукових читань видані збірники. За цей час викладацьким складом кафедри видано 5 монографій, 20 статей у фахових виданнях, 45 тез та доповідей на наукових конференціях.

8 грудня 2009 р. напередодні святкування чергової річниці проголошення Загальної декларації прав людини кафедра конституційного та міжнародного права організувала і провела міжрегіональну науково-практичну конференцію «Конституційно-правовий статус людини і громадянина в Україні»

10 грудня 2010р. планується проведення Всеукраїнської науково-практичної кон­ференції «Моральні основи права», 22 грудня  планується проведення  других курсантсько-студентських читаннях «Право, мораль, релігія: історичні зв'язки та сучасність».

 

Додати в закладки

share

Оголошення

Модная сумка жми http://brendmag.com.ua - БрендМаг.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань