Правила прийому

Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 2 гостя.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

VI. Вступні випробування та конкурсний відбір

Зберегти у PDF Зберегти у PDF


6.1.      Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до Інституту для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра, зараховуються бали сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, визначених Переліком конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів) (див. додаток 3), яким також визначаються профільні та непрофільні предмети, мінімальна кількість балів сертифіката з профільних загальноосвітніх предметів, з якими вступник допускається до участі у конкурсному відборі для зарахування на навчання. Вступник допускається до участі у конкурсному відборі для зарахування на навчання, якщо кількість балів із загальноосвітніх предметів складає не менше 124 (крім випадків, передбачених абзацом другим пункту 6.1 розділу VI цих правил).

Інститут за рішенням приймальної комісії допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступника, який подає сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, кількість балів якого з одного з непрофільних загальноосвітніх предметів, визначених правилами прийому до вищого навчального закладу, нижче 124 балів, за умови, якщо кількість балів з профільного загальноосвітнього предмета, зазначена у сертифікаті, становить не нижче 170 балів.

6.2.      Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, враховується середній бал документа про повну загальну середню освіту з округленням до десятих частин бала (за таблицею відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, значення 200-бальної шкали, встановленої в додатку 4 до цих Правил) шляхом додавання до суми балів сертифіката з конкурсних предметів (результатів вступних випробувань) та додаткових балів, передбачених цими правилами. Оцінки з документа про повну загальну середню освіту, які виставлені за 5-бальною шкалою, враховуються таким чином: «3» відповідає «6», «4» відповідає «9», «5» відповідає «12». При використанні інших шкал оцінювання порядок перерахунку визначає приймальна комісія вищого навчального закладу.

6.3.      Конкурсний бал особи, яка вступає на основі повної загальної середньої освіти, обчислюється як сума балів з визначених правилами прийому до Інституту предметів із сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти, середнього бала документа про повну загальну середню освіту, а також (для вступників на навчання за державним замовленням) оцінки рівня фізичної підготовки вступників, що оцінюються за шкалою від 100 до 200 балів, та співбесіди щодо готовності до навчання та проходження служби в органах внутрішніх справ, відповідно до нормативних актів МВС.

6.4.      Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки бакалавра (для вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб) використовуються результати складання комплексного вступного тестового випробування з «Правознавства» (напрям підготовки «Правознавство»), «Вищої математики» (напрям підготовки «Автомобільний транспорт») або «Соціальної роботи» (напрям підготовки «Соціальна робота») за шкалою від 100 до 200 балів.

6.5.      Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки бакалавра (для вступників на навчання за державним замовлення й на умовах окремого договору з працівниками органів внутрішніх справ) використовується сума результатів складання вступних фахових випробувань з «Української мови та літератури» та «Кримінального права; кримінального процесу» й оцінки рівня фізичної підготовки вступників та співбесіди щодо готовності до навчання та проходження служби в органах внутрішніх справ, відповідно до нормативних актів МВС.

6.6.      Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста, магістра використовуються результати складання комплексного вступного тестового випробування за шкалою від 100 до 200 балів.

6.7.      Конкурсний бал для вступників на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра на основі базової або повної вищої освіти формується як середнє арифметичне набраних балів за результатами складання комплексного вступного тестового випробування (за напрямом наукової спеціальності) та вступного екзамену з іноземної мови, помножене на середній бал додатка до диплома (з цілими та десятими).

6.8.      Програми атестаційних випробувань розробляються та затверджуються не пізніше чотирьох місяців до початку прийому документів та оприлюднюються на веб-сайті Інституту. Не допускається введення до атестаційних виипробувань завдань, що виходять за межі зазначених програм.

6.9.Для осіб, які не атестовані з української мови та літератури, приймальна комісія за умови наявності педагогічних і науково-педагогічних  кадрів може встановлювати вступний екзамен з мови, оцінки з якої виставлені в документі про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.

Результат екзамену оцінюється за шкалою від 100 до 200 балів і зараховується замість бала сертифіката з української мови та літератури.

6.10.    Організація конкурсного відбору, порядок, терміни, форма проведення та послідовність вступних екзаменів, оцінки рівня фізичної підготовки вступників та співбесіди щодо готовності до навчання та проходження служби в органах внутрішніх справ визначаються приймальною комісією Інституту відповідно до нормативних актів МВС за погодженням з МОН.

6.11.    Особи, які без поважних причин не з'явилися на вступні екзамени та творчі конкурси у визначений розкладом час, особи, знання яких було оцінено балами нижче встановленого цими Правилами мінімального рівня, а також особи, які забрали документи після дати закінчення прийому документів, до участі в наступних вступних екзаменах, творчих конкурсах та у конкурсному відборі не допускаються

6.12.    Апеляції щодо результатів вступних екзаменів, співбесіди, оцінки рівня фізичної готовності, які проводилися у Інституті, розглядає апеляційна комісія Інституту, склад та порядок роботи якої затверджується наказом начальника Інституту.

Порядок подання і розгляду апеляцій доводиться до відома вступників перед початком вступних екзаменів, співбесіди, оцінки рівня фізичної готовності.

Додаткове опитування вступників при розгляді апеляції не допускається.

 

Додати в закладки

share

Оголошення

Чего ожидать от фракционного лазерного омоложения. . Батареи повышенной емкости литиевые батареи повышенной емкости longlifebattery.ru. . Последние новости новой москвы вести новой москвы актуальные новости newdaynews.ru.

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань