Переклад сайту в Google

Ukrainian Belarusian Chinese (Simplified) English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish

Відеогалерея

Випуск 2010

Випуск 2010

День знань

Присяга 2010

 

Поточна погода

Івано-Франківськ: Хмарно з проясненнями, light snow showers, -3 °C

Зараз присутні

Зараз присутні 0 користувачів та 0 гостей.

Опитування

Сподобався вам наш сайт?:

Календар

M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Додати до календаря
Головна

Факультет громадської безпеки та соціальної роботи

Зберегти у PDF Зберегти у PDF

Факультет громадської безпеки та соціальної роботи створено наказом МВС України  в 2003 році як факультет № 1 - громадської безпеки Прикарпатського юридичного інституту МВС України. Його першим керівником був кандидат історичних наук, академік Міжнародної академії безпеки життєдіяльності полковник міліції Шуманський Василь Петрович (вересень 2004р. до лютого 2005р.). До складу факультету входили кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, адміністративної діяльності ОВС, кримінального права та кримінології та 5 основних підрозділів (курсів). Підготовка курсантів на факультеті здійснювалась за освітньо-кваліфікаційними рівнями «молодший спеціаліст» та «спеціаліст». У березні 2006 року відповідно до наказу МВС України факультет № 1 - громадської безпеки було перейменовано у факультет громадської безпеки та кримінальної міліції Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ, а в березні 2008 року - факультет громадської безпеки та соціальної роботи.

До складу факультету входять 4 кафедри (кафедра адміністративного права та адміністративного процесу і адміністративної діяльності ОВС; кафедра кримінального права та кримінології; кафедра кримінального процесу та криміналістики; кафедра психології та соціальної роботи) та 4 основних підрозділи.

Загалом на факультеті працює 57 осіб та навчається 576 курсантів. Кафедри очолюють 1 доктор наук та 3 кандидати наук. Навчальний процес на факультеті забезпечують 3 доктори наук, 19 кандидатів наук та 12  магістрів права.

Керівництво факультету громадської безпеки та соціальної роботи координує роботу начальників кафедр з питань навчально-методичної роботи і забезпечує організацію навчально-виховної роботи в них, організовує роботу начальників курсів, їхніх заступників, командирів взводів. Також здійснює контроль за якістю роботи викладачів у виконанні ними навчальних планів та програм, викладання предметів і навчально-методичною діяльністю. На факультеті проводиться науково-дослідницька робота, вивчається і впроваджується передовий досвід удосконаленя форм і методів виховної роботи з особовим складом, забезпечується виконання курсанатми розпорядку дня, режиму та внутрішнього порядку. Керівництво курсів вивчає і перевіряє житлово-побутові умови курсантів за межами навчального закладу, їхню поведінку у вільний від занять час.

З курсантами факультету проводять навчально-виховну, культурно-просвітницьку та спортивну роботи, у вихідні та святкові дні організовують відвідування музеїв, театру, визначних місць обласного центру та Прикарпаття.

 За час існування факультету науково-педагогічним складом кафедр видано низку навчально-методичних посібників та підручників, значна кількість яких рекомендовано МОН України та МВС України, зокрема:

- Фріс П.Л. Кримінальне право України. Загальна частина: підручник для студентів вищих навчальних закладів - 2-гн вид. доповн. та переробл. - К.: Атіка, 2009. - 512 с. (рекомендовано МОН України);

 - Фріс П.Л. Кримінально-правова політика України: навчальний посібник. - Ів.-Франк.: ПЮІ ЛьвДУВС, 2009. (рекомендовано МОН України);

  - Фріс П.Л. Політика в сфері боротьби зі злочинністю і права людини: монографія / Івано-Франківськ, 2009. - 288 с./;

  - Організація роботи ДІМ із протидії насильству у сім’ї та документування правопорушень у цій сфері: навч. посібник / укладачі: І.В. Басиста, І.В. Дроздова. , Л.Г. Міренеску, Л.В. Кляровська. - Ів.-Франк.: ПЮІ ЛьвДУВС, 2009. - 128 с./;

- Довідник дільничного інспектора міліції: посібник / [І.В. Басиста, І.В. Дроздова, Ю.В. Рахівський та ін.] - Івано-Франківськ: ПЮІ ЛьвДУВС, 2009. - 433 с. (рекомендовано МВС України);

- Басиста І.В., Галаган І.В. Кримінальний процес України: навчальний посібник /Басиста І.В., Галаган І.В., Удовенко Ж.В. - Ів.-Франк.: ПЮІ ЛьвДУВС, 2009. - 256 с. (рекомендовано МОН України).

Науково-педагогічні працівники кафедр факультету постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня. Так, за час існування факультету захищені кандидатські дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Соловієм Я.І., Стеблинською О.С., Слубським І.Й., Савченком В.А., Дроздовою І.В., Гуцуляком М.Я., Благодир А.А. та кандидата психологічних наук - Тимків Л.С.

Факультет громадської безпеки та соціальної роботи здійснює підготовку фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки органів внутрішніх справ освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямом 6.030402 «Правознавство», освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за спеціальністю 7.060102 (7.03040102) «Правоохоронна діяльність» й освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю 8.060101 (8.03040201) «Правознавство»; фахівців для підрозділів кримінальної міліції органів внутрішніх справ освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за спеціальністю 7.060102 (7.03040102) «Правоохоронна діяльність», фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції та патрульної служби освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямом 6.070106 «Автомобільний транспорт», фахівців для підрозділів кадрового забезпечення освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» за напрямом 6.130102 «Соціальна робота» за денною формою навчання (щорічний набір - 153 особи, загальне наповнення - 576 осіб (по штату - 608).

Додати в закладки

share

Оголошення

Вот Такое . Из Этих

30.05.2011

Вартість навчання

у Прикарпатському юридичному інституті ЛьвДУВС на 2011-2012 навчальний рік

Докладніше


Новини

24.02.2011

Зустріч з ліцеїстами

Уже стали традиційними змагання між першокурсниками Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ та Прикарпатського військово-спортивного ліцею, які приурочують до Дня захисника Вітчизни. Цього разу в спортивному залі міліцейського інституту змагалися шістдесят юнаків, які мірялися силою, демонстрували свою спритність та військовий вишкіл.

Докладніше


27.01.2011

Навчальний посібник про громадянську культуру студентів

У Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Громадянська культура студентської молоді».

Докладніше


13.12.2010

Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій

Докладніше


Лічильники відвідувань